Esnaf, Başkan Aydın'dan memnun

Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın, AK Parti Eyüp İlçe Başkanı Süleyman Aykaç ile birlikte Alibeyköy’de esnaf ziyaretinde bulundu. Kimi esnaf Başkan Aydın’a çay ikramında bulunurken bir esnaf tepsi ile tulumba tatlısı ikram etti.

Eyüp’ün huzuru, Eyüplülerin mutluluğu için dur durak bilmeden çalışan, sokak sokak dolaşarak esnafın, vatandaşın derdine derman olmak için uğraşan Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın, Alibeyköy’de esnafı ziyaret etti. Ziyaretler sırasında yolda karşılaştığı yaşlı mahalle sakinlerinin de hatırlarını soran Başkan Aydın, bir süre Alibeyköy’ün eski günleri ile ilgili sohbet etti.

GENÇLER BAŞKAN AYDIN’IN ELİNİ ÖPEREK FOTOĞRAF ÇEKTİRDİLER

AK Parti Eyüp İlçe Başkanı Süleyman Aykaç ile birlikte Alibeyköy’de esnafı dinleyen Başkan Aydın’a kimi zaman esnaflar çay ikramında bulundu. Çaylar içilirken Eyüp için gerçekleştirilen yatırımları, gece gündüz aralıksız sürdürülen çalışmaları anlatan Başkan Aydın, esnafın sorunlarını da dinledi. Bu karşılarında Belediye Başkanı Remzi Aydın’ı gören gençler de yanına gelerek elini öperek beraber fotoğraf çektirdiler.

TEPSİ İLE TULUMBA TATLISI İKRAM ETTİ

Alibeyköy’de esnaf ziyaretleri gerçekleştirdiği sırada bir esnaf ise Başkan Aydın’a memnuniyetini, dükkanından getirdiği bir tepsi tulumba tatlısını ikram ederek gösterdi. Başkan Remzi Aydın, esnaf ziyaretleri sırasında Gostivarlılar Kültür ve Dayanışma Derneği’ne de giderek dernek üyeleri ile görüştü.