Eyüp Belediyesi Basının Birincisi

Eyüp Belediyesi, yazılı basında ve televizyon haberlerinde, Mayıs ayını da birinci olarak bitirdi. Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın'ın ard arda hayata geçirdiği projeler sayesinde birincilik ipini göğüsleyen Eyüp Belediyesi, 1- 10 Haziran tarihleri arasında ise ikinci sırada bulunuyor.

Mayıs ayında yazılı ve görsel basında en çok Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın’ın ismi geçti.
Özellikle Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla gerçekleşen Eyüp'teki toplu açılışlar, Gençlik ve Fetih Şöleni ile kültürel ve sportif faaliyetler Eyüp Belediyesi'ni birinciliğe yükselten etkinlikler oldu. Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın, Eyüp Belediyesi ve Eyüp ilçesi Mayıs ayında toplamda 882 farklı haberde yerini aldı.

Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın, hayata geçirdiği projeler ve gerçekleştirdiği hizmetlerle Huzur Başkenti'nin sakinlerinin takdirini toplarken, bu hizmetler medyanın da oldukça fazla ilgisini çekti. Başkan Remzi Aydın’ın göreve gelmesiyle birlikte “Önce insan” diyerek insana yönelik gerçekleştirdiği yatırımları, gençlere, eğitime ve öğrencilere yönelik verdiği hizmetleri tüm çevreler tarafından takdir görerek bir çoğu ödüle layık bulundu.

Ramazan ayında da üst sıralardaki yerini koruyan Eyüp Belediyesi 1 – 10 Haziran tarihleri arasında ikinci sırada.