Eyüp Belediyesi'nde 4-4'lük Futbol Ziyafeti

İki sene önce trafik kazasında kaybettiğimiz, Eyüp Belediyesi çalışanlarından Murat Temüz anısına düzenlenen Eyüp Belediyesi birimler arası futbol turnuvasının şampiyonu nefes kesen karşılaşmanın ardından belli oldu.

Elemeler sonucunda finale çıkan Teftiş Kurulu Müdürlüğü ile Spor Koordinatörlüğü arasında oynanan maç, kıyasıya bir mücadeleye sahne oldu.

Her iki takım oyuncuları sahaya geldiler ve birbirlerine başarı dileklerinde bulundular. Hakemin ilk düdüğü ile başlayan karşılaşma, zaman zaman izleyenlere de heyecanlı dakikalar yaşattı.

Final maçını izleyenler arasında Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın da vardı. Normal süresi 4 – 4 biten karşılaşmanın sonucunu ise penaltı atışları belirledi. Spor Koordinatörlüğü takımının kalecisi Kaan Öztürk yaptığı kurtarışlarla takımını zafere taşıyan isim oldu.

Renkli turnuvada şampiyonluk ipini göğüsleyen takımın sevinci ise görülmeye değerdi.

Final maçının ardından her iki takım oyuncuları da birbirlerini tebrik etti.

Kupa töreni öncesinde konuşma yapan Başkan Remzi Aydın, “Turnuvaya katılan tüm takımları tebrik ediyorum. Zamanım olsaydı ben de bu turnuvada oynamak isterdim. Önümüzdeki günlerde voleybol turnuvası olacak inşaallah. Sizlerle birlikte ben de o turnuvaya katılacağım. Sportif etkinliklerimiz devam edecek” dedi.

Turnuvada 3. olan güvenlik müdürlüğü ve 2. olan teftiş kurulu müdürlüğü oyuncularının da kupa, madalya ve hediye çekini Başkan Aydın verdi. Ayrıca attığı 18 golle turnuvanın gol kralı olan Bilal Çiçek de krampon hediyesini Başkan Aydın’ın elinden aldı.

Yapılan tören sonrasında takım oyuncuları birlikte objektiflere de poz vermeyi de ihmal etmediler.

Kupa töreni sonrasında Başkan Aydın, takımını şampiyonluğa taşıyan kaleci Kaan Öztürk’e penaltı atışı yaptı ve ortaya renkli görüntüler çıktı.