Eyüp Postası Aralık Sayısı Çıktı

Eyüp Belediyesi’nin aylık gazetesi Eyüp Postası’nın aralık sayısı Eyüplülerle buluştu

Eyüp Belediyesi ve Eyüp haberlerinin içeriğini oluşturduğu Eyüp Postası, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun Eyüp Sultan ziyaretlerini sürmanşete taşıdı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun 1 Kasım seçim zaferinin ardından Eyüp Sultan’a gelerek şükür namazı kıldıklarını yazan Eyüp Postası’nın manşetinde ise Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın yer alıyor.

Gazeteye verdiği röportajda “Eyüp Sultan’ın yıldızı 2016’da daha çok parlayacak” diyen Başkan Aydın, 2015 yılında yapılan çalışmalardan ve 2016 yılında hayata geçirilecek olan projelerden bahsediyor.

Ayrıca, Tarihi Kentler Birliği tarafından Eyüp Belediyesine verilen ödül ile Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın 18. Devlet Türk Sanatları Yarışması’ndan Eyüp Belediyesi Geleneksel El Sanatları Kursları’ndaki kursiyerlerce alınan toplam 5 ödül de detaylı şekilde Eyüp Postası’nda okuyuculara aktarılıyor.

Gazetede her ay düzenli olarak Kültür sanat etkinlikleri, Simurg Bilgi Evleri ve Gençlik Merkezleri ve Eyüp esnafından haber ve röportajlar da bulunuyor.

Eyüplülerin keyifle okuduğu Eyüp Postası gazetesi, belediye tarafından ilçedeki tüm ev ve dükkanlara dağıtılmaya devam ediyor.