Eyüp Postası Ekim Sayısı Yine Dopdolu

Eyüp Belediyesi’nin süreli yayınlarından biri olan ve ayda bir kez yayınlanan Eyüp Postası Gazetesi yeni sayısı ile Eyüplülerle buluştu.

Eyüp Belediyesi ve Eyüp haberlerinin içeriğini oluşturduğu Eyüp Postası, Yenikapı Miting Alanı’nda geçtiğimiz günlerde Sivil Dayanışma Platformu tarafından düzenlenen ve Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın da katılımıyla gerçekleştirilen “Teröre Karşı Tek Ses Tek Nefes” mitingi manşetiyle çıktı.

Kurban Bayramı’nda Eyüplü şehitlerimizin aileleri için kestirilen kurbanlar ve Eyüp Belediyesi yeni hizmet binalarının haberlerinin de yer aldığı Eyüp Postası’nda, Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın’ın büyük önem verdiği Simurg projesi ile Eyüplü öğrencilere ve kırtasiyeci esnafına yönelik kırtasiye çeki desteğine ilişkin haberler detaylı bir şekilde yer alıyor.

Eyüp ve Eyüp Belediyesi ile ilgili haberlerin yanı sıra, yaşama dair birbirinden renkli ve ilginç haberlere de sayfalarında yer veren Eyüp Postası’nın dağıtımı da yine Eyüp Belediyesi tarafından gerçekleştiriliyor.