Eyüp Sultan'da Kandil Bereketi

Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın, Berat Kandili’nde Eyüp Sultan Meydanı’nda pilav dağıttı. AK Parti Eyüp İlçe Başkanı Süleyman Aykaç’la birlikte pilav dağıtan Başkan Aydın daha sonra Göktürk’e geçerek burada da helva ve lokum dağıttı. Berat Kandili nedeniyle Eyüp Sultan Meydanı yerli ve yabancı konuklarla doldu.

Başkan Remzi Aydın ilk olarak İlçe Başkanı Aykaç ile birlikte Eyüp Sultan Meydanı’nda vatandaşlara pilav ve ayran ikram etti. Meydanı dolduran vatandaş ikrama yoğun ilgi gösterdi. Berat Kandili için Eyüp Sultan’a gelen vatandaşlar ikram karşısında memnuniyetlerini dile getirdi. İkramdan küçük büyük herkes faydalandı.

İkramın ardından akşam namazını Eyüp Sultan Camii’nde kılan Belediye Başkanı Remzi Aydın yatsı namazı için Göktürk’e geçti. Yatsı namazını Hacı Mustafa Ağa Göktürk Merkez Camii’nde kılan Başkan Aydın namaz çıkışı burada da vatandaşlara helva ve lokum ikram etti.

Daha sonra ise caminin çay ocağında oturan Başkan Aydın, cami cemaatiyle uzun süre sohbet etti. Vatandaşların sorularını yanıtlayan Başkan Remzi Aydın, Belediye olarak gerçekleştirdikleri çalışmalar ve yatırımlarla ilgili bilgi verdi.