Eyüpsultan Belediyesi, Eyüpsultan Belediye Başkanı Remzi Aydın, Yeşilpınar Merkez Camii ve Külliyesi, ÇIRÇIR ÖĞRENCİ YURDU

Eyüpsultan Belediyesi’nin, İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin işbirliğiyle gerçekleştirdiği yatırımlar, ilçenin gelişmesini, güzelleşmesini sağlıyor.

Eyüpsultan Postası’nda yer alan habere göre; Her mahallenin sorunlarını ve ihtiyaçlarını tespit eden Eyüpsultan Belediye Başkanı Remzi Aydın, bu ihtiyaçları karşılayacak projeleri tek tek hayata geçiriyor.

YEŞİLPINAR MERKEZ CAMİİ VE KÜLLİYE PROJESİ

Yeşilpınar Merkez Camii ve Külliye projesi tamamlandı. Camii, hem ibadethane olarak, hem de sosyal ve sportif tesislerle çok amaçlı bir yaşam merkezi olarak hizmet verecek.

ÇIRÇIR ÖĞRENCİ YURDU VE KAPALI SPOR SALONU

Çırçır’da 10.381 metrekare alanda, öğrencilerimizin tüm sosyal ve sportif ihtiyaçlarını karşılayacak dev öğrenci yurdu ve kapalı spor salonu inşa ediliyor.

ÇIRÇIR MAHALLESİ KÜLTÜR KOMPLEKSİ PROJESİ

İstanbul Büyükşehir Belediyesi paydaşlığında inşa edilecek Çırçır Kültür Kompleksi, 16.100 metrekarelik bir alan üstüne kurulacak.

Proje, mahalle sakinlerinin bütün ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde tasarlandı.

Otoparkı, sportif faaliyetlerin gerçekleştirileceği alanlar, gençlik merkezi, bilgi evi, kültür merkezi, çocuk bahçesi gibi birçok farklı ihtiyaca cevap verecek.

Kamuya yönelik hizmetler sunan yapılar da komplekste yerini alacak.