Eyüpsultan Belediyesi Ruhsat ve Denetim Müdürlüğü, ruhsat, Önce İnsan ve Can Güvenliği

Eyüpsultan Belediyesi Ruhsat ve Denetim Müdürlüğü ekipleri ilçe sınırları içerisindeki iş yerlerinin çalışanlarının, ziyaretçilerinin can emniyeti ve güvenliği için tedbirler aldırmaya ve kontrol etmeye devam ediyor.

Önce İnsan ve Can Güvenliği” prensibiyle ilçeye hizmet veren Eyüpsultan Belediye Başkanı Remzi Aydın'ın talimatıyla harekete geçen ekipler, ilçe sınırları içerisinde iş yerlerinin hijyen ve fiziki kontrol (yeterlilik kontrol) denetimlerini gerçekleştiriyor.

TOPLAM BİN 796 İŞ YERİNE RUHSAT VERİLDİ

Eyüpsultan Belediyesinde, vatandaşların bürokratik işlemlere takılmadan işlerini kolaylıkla halledebilecekleri uygulamalar hayata geçirildi.

Ekipler, ruhsat alacak iş yerlerinin resmi prosedürleri kolaylıkla tamamlamasına katkı sağladı. Ruhsat işlemlerinin en hızlı şekilde tamamlanması için yerinde ruhsat hizmeti verildi.

Başkan Remzi Aydın'ın göreve geldiği 2014 mart ayından bu yana bin 575'i sıhhi müesseseler, 97'si umuma açık müesseseler ve 124'ü gayri sıhhi müesseseler olmak üzere toplam bin 796 iş yerine ruhsat verildi.