Eyüpsultan'da işi olmayan kimse kalmayacak

Sosyal alanda birçok ilke imza atan ve iyi günde kötü günde her daim vatandaşın yanında olan Başkanımız Remzi Aydın sayesinde, Eyüpsultan’da işsiz kimse kalmıyor.

Eyüpsultan Belediyesi Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğü İş ve Kariyer Geliştirme Birimi, Eyüpsultan'da yaşayan işsiz vatandaşlara umut olmaya devam ediyor.

2014 yılında hizmete alınan İş ve Kariyer Geliştirme Birimi, işçi arayan şirketlerle iş arayan vatandaşlara aracılık yapıyor, iş verenle iş arayanları buluşturuyor.

REKOR BAŞVURU

Bu anlamda hizmet ağını genişletmek adına Belediyemiz aracılığı ile iş ilanı açan Altur Turizm Firması, yeni çalışanlarını aradı.

Vatandaşa SMS yolu ile iş ilanı bilgilendirmesi yapan belediyemize rekor sayıda başvuru geldi.

Altur Turizmin alanında uzman insan kaynakları personeli tarafından yapılan mülakatlar sonucunda hem adaylar işi değerlendirdi hem de iş veren personel adayları ile tanışma fırsatı buldu.

“4 GÜNDE İŞ BULDUM, BAŞKANIMIZDAN ALLAH RAZI OLSUN”

Altur Turizmin iş ilanını sms yolu ile gören ve belediyemizin iş ve kariyer birimine başvuru yapan Fikret Barlar görüşme sonrası belediyemizin basın çalışanlarına verdiği röportajında; “Bir süredir iş arayışındaydım. Belediyemizden böyle bir iş ilanı mesajı alınca dikkatimi çekti. Ertesi gün başvurumu yaptım, 4 gün sonra mülakata çağırıldım. Mülakatım olumlu geçti, şuan bir işim var. Başkanımız Remzi Aydın beyefendiye hem bu hizmeti hem de tüm hizmetleri adına çok teşekkür ediyorum, Allah başımızdan eksik etmesin’’ dedi.