Eyüpsultan'da öğretmenlere özel etkinlik

Eyüpsultan Belediyesi ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, 24 Kasım Öğretmenler Günü'nü kutlamak için Eyüpsultan Kültür Sanat Merkezi'nde (EKSM) program düzenledi.

Öğretmenler Günü dolayısıyla hazırlanan yemekli programa ilçede görev yapan öğretmenler, AK Parti İstanbul Milletvekili Hüseyin Bürge, Eyüpsultan Belediye Başkanı Remzi Aydın ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat Öğütçü'nün yanısıra AK Parti İlçe Başkanı Süleyman Aykaç ve AK Parti İlçe Gençlik Kolları Başkanı Eyüp Sultan Karal da katıldı.

ŞAMPİYON ÖĞRETMENLERE ÖDÜL VE PLAKET

Öte yandan programın ardından Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğünün düzenlediği öğretmenler arası futbol, voleybol ve masa tenisi turnuvalarının kazananlarına ödülleri ve plaketleri takdim edildi.

Masa tenisi turnuvasında Esentepe İlköğretim Okulundan Mustafa Boyacı şampiyon olurken, Alibey Mesleki Teknik Anadolu Lisesi'nden Fahrettin Dağ ikinci ve Hacı İslam Ülker Ortaokulu'ndan Sami Can ise üçüncü oldu.

Futbol turnuvasında Mareşal Fevzi Çakmak Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğretmenleri şampiyon olurken, İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ikinci, Şehit Murat Taş Ortaokulu öğretmenleri ise üçüncü oldu.

Voleybolda ise Ferit Meriçten Ortaokulu şampiyon oldu. Şehit Öğretmenler Ortaokulu ikinci olurken, Serdar Aksum İlkokulu ise üçüncü oldu.

ÖĞRETMENLERE ÖZEL HEDİYE

Eyüpsultan ilçesi müzik öğretmenlerinden oluşan grubun fasılıyla süren programın ardından öğretmenlere, Eyüpsultan Belediyesinin 24 Kasım Öğretmenler Günü'ne özel hediyeleri takdim edildi.