“Haliç Yaz Etkinlikleri tüm belediyelere örnek teşkil edecek”

“Huzur ve Kültür Başkenti” Eyüp’te, yaz boyunca düzenlenecek kültürel etkinlikler, Eyüp Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Turan Koçer başkanlığında düzenlenen bir toplantıda masaya yatırıldı. Eyüp’te bulunan derneklerin temsilcilerinin de katıldığı toplantıda Haliç Yaz Etkinlikleri hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.

Eyüp Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Turan Koçer, Eyüp’te bulunan dernek temsilcileri ile biraraya gelerek, Haliç Yaz Etkinlikleri ile ilgili bir toplantı düzenledi. Toplantıda, kültürel değerlerin yaşatıldığı Haliç Yaz Etkinlikleri’nin ne zaman başlayacağı, ne kadar süre devam edeceği, içeriğinde neler olacağı konuları konuşuldu.

Dernek temsilcilerinin fikirlerinin alınması amacıyla yapılan toplantıda Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Turan Koçer “En iyi karar ortak aklın kararıdır” diyerek tüm tekliflerin ayrı ayrı değerlendirileceğini belirtti.

Başkan Yardımcısı Koçer ayrıca, etkinliklerin Kültür Başkenti Eyüp’e yakışır bir şekilde düzenleneceğini ve tüm belediyelere örnek teşkil edeceğinin de altını çizdi.