Hayırseverlere Teşekkür Ziyareti

Eyüp Belediyesi Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğü Şefkateli Mağazası sorumluları, mağazaya düzenli olarak bağış yapan hayırsever vatandaşlara teşekkür ziyaretinde bulunuyor

İhtiyaç sahipleri ile hayırsever vatandaşlar arasında hayır köprüsü olabilme amacıyla çalışmalarını sürdüren Şefkateli yetkilileri, düzenli olarak bağışta bulunan hayırsever vatandaşları evlerinde ziyaret ederek kendilerine “Teşekkür Beratı” takdim ediyor.

Geçtiğimiz aylarda mağazaya üç tekerlekli bisiklet ve çok sayıda el örmesi ürün bağışlayan Gözde Özgünay’ı evinde ziyaret eden mağaza yetkilileri, kendisine Şefkateli Teşekkür Beratı’nı takdim etti.

Çevremdeki herkesi harekete geçirdim

Mağazaya yaptığı bağışların gerçek ihtiyaç sahiplerine ulaştığından emin olduğunu ifade eden Özgünay “Çevremdeki herkesi bu iş için harekete geçirdim, örgü yapmayı bilen tanıdıklarıma yün alıyorum hepsinden bu işi yapmalarını istiyorum. Atkı, bere, bebek yeleği, kazak, herkes elinden ne geliyorsa onu örüyor. Bu iş bizim için bir sorumluluk haline geldi. Şefkateli de bu iyiliklerin ulaştırılmasında bize yardımcı oluyor, ben de sizlere bunun için teşekkür ediyorum” dedi.