Eyüpsultan Belediyesi, Fen İşleri Müdürlüğü, kilittaşı, kaldırım

Eyüpsultan Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, diğer tüm birimlerde olduğu gibi, çalışmalarına Ramazan ayında da hız kesmeden devam ediyor.

Ekipler ilçe genelinde cadde cadde, sokak sokak dolaşarak vatandaşlar için hizmet üretiyorlar.

ENGELLİ YAYA YOLU İMALATI YAPIYORLAR

Her yaştan, her kesimden vatandaş için üretilen hizmetler ilçe sakinleri tarafından takdirle karşılanırken bu çalışmalarda engelli vatandaşlar da unutulmuyor.

Onların günlük hayatlarını kolaylaştırmak amacıyla Eyüpsultan Belediyesi bir çok çalışma gerçekleştirilirken son olarak da Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri İslambey Mahallesi Argaç Sokak'ta engelli yaya yolu imalatı gerçekleştirdiler.

Bunun dışında ekipler Göktürk Merkez Zakkum Sokak'ta kaldırım imalatı, Rami Yeni Mahalle Zülfikar Sokak'ta kilittaşı tamiri, Sakarya Mahallesi Kanuni Sokak'ta merdiven imalatı ve ilçede ihtiyaç görülen cadde ve sokaklarda asfaltlama çalışması yaptılar.

2018 SONUNA KADAR 100 BİN TON ASFALT SERİMİ YAPILACAK

Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri 2018 yılı sonuna kadar 100 bin ton asfalt serimi, 40 bin metrekare kaldırım ve kilittaşı yol kaplama işi, 5 bin 500 metretül korkuluk imalatı, 7 bin metretül yağmur suyu kanalı imalatı, 12 bin 500 metretül merdiven imalatı yapmayı planlıyor.