İSKİ Hizmet Binası Hızla Yükseliyor

Eyüp Nişanca Mahallesi’nde 24 bin metrekare alana kurulumu yapılan ve İSKİ Münzevi Terfi Merkezi Eyüp Hizmet Binası çalışmaları büyük bir hızla devam ediyor.

Eyüp Belediyesi Başkan Yardımcısı Ahmet Tüfekçi, Eyüp İlçe AK Parti Başkanı Süleyman Aykaç ve Eyüp Belediyesi’nden katılan heyet huzurunda yapılan sunum İSKİ Su İnşaat Daire Başkanlığı İstanbul Şube Müdürü Murat Karakalem tarafından gerçekleştirildi.

Sunumda İSKİ Münzevi Terfi Merkezi Eyüp Hizmet Binası’nın amacı ve işlevselliğinden, çevreye duyarlılığından bahsedildi.

Altyapı hizmetlerinin yerinde yönetim ve denetimini sağlamak amacıyla; işlevsel çözümleri optimum olan, çalışan memnuniyetinin maksimum derecede sağlanacağı Eyüp Şubesi Hizmet Binası yapımı hızlı bir şekilde devam ediyor. İSKİ hizmet alanı dahilindeki Eyüp İlçesi nüfus ve abone sayısı dikkate alınarak günümüz teknolojisinin kullanıldığı Hizmet Binası, hizmeti müşteri ile buluşturan ve İSKİ’nin görünen yüzünü temsil eden prestij hizmet binaları olması hedefleniyor.

24 bin metrekare alana kurulan Hizmet Binası bulunduğu konuma değer ve mimarı bir güzellik kazandıracak. Güneş enerjili sistemi bulunan bina çevreye dost akıllı bir bina olacak. Binanın 2016 Ekim gibi bitirilmesi planlanıyor.