İstanbul'un Mimarları Toplantıda Buluştu

Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş'ın ev sahipliğinde düzenlenen ilçe belediye başkanları toplantısına katıldı

Emirgan Korusu’ndaki Beyaz Köşk’te düzenlenen ve 39 ilçe belediye başkanının katılımıyla gerçekleşen toplantıda Başkan Kadir Topbaş İstanbul’da yapılan yatırımlardan bahsederek, “Yaptığımız yatırımlar İstanbul’u dünyanın gıpta ile izlediği bir şehir haline getirdi. Bu bir ekip işi. Sizlere ve sizlerin şahsında da tüm ekip arkadaşlarınıza teşekkür ediyorum” dedi.

Kadir Topbaş toplantıda yaptığı konuşmada şunları söyledi:

Övgünün mimarları sizlersiniz

“İki dönemdir Birleşmiş Kentler ve Yerel Yönetimler Başkanlığını da yürütüyorum. Bu vesileyle dünyanın birçok ülkesinde programlara katılıyorum. Bu tür programlar ülkemizin ve İstanbullumuzun bilinirliğini arttırma yönünde önemli bir etkiye sahip. Sohbet ettiğimiz dünya liderleri de İstanbul’dan övgüyle bahsediyorlar. Bu övgünün mimarları sizlersiniz.”

Toplantı sonunda sorulara da cevap veren Başkan Topbaş, Beyaz Köşk önünde ilçe belediye başkanlarıyla hatıra fotoğrafı çektirdi.