İslambey İlkokulu ve Eyüp Merkez Ortaokulu'na ziyaret gerçekleştiren Başkan Remzi Aydın, öğrencilerin karnelerini dağıttı

Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın ve Eyüp İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat Öğütçü, İslambey İlkokulu ve Eyüp Merkez Ortaokulu’na gerçekleştirdiği ziyarette İslambey İlkokulu 1-C sınıfının karne ve okuma belgesi teslim törenine katıldı. Başkan Aydın ve Öğütçü, karne öncesi miniklerin hazırladığı gösteriyi izledi. Gösterinin ardından Başkan Aydın, Öğütçü ve Okul Müdürü Mehmet Emin İnkaya, sınıf öğretmeni Esen Akgöl ile birlikte öğrencilere okuma belgeleri ve karnelerini teslim etti.

İlk defa karne almanın sevincini yaşayan minik öğrenciler karnelerini alırken günün anısına Başkan Remzi Aydın'la fotoğraf çektirdiler.

Başkan Aydın: “Tatilde zihinlerinizi dinlendirin”

Eyüp Merkez Ortaokulu'nda gerçekleşen ziyarette ise Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın, İlçe Milli Eğitim Müdürü Öğütçü, Okul Müdürü İlhan Tübcil, okul idarecileri, öğretmenler ve Okul Aile Birliği ile birlikte kahvaltı yaptı.

Kahvaltının ardından Başkan Remzi Aydın, sınıfları gezerek öğrencilerle sohbet etti. Öğrencilere özellikle tatilde zihinlerini dinlendirmeleri nasihatinde bulunan Başkan Aydın, Simurg Bilgi Evleri ve Gençlik Merkezleri'yle ilgili de bilgi verdi. Başkan Aydın, öğrencilere ayrıca, okul dışında gerçekleştirecekleri faaliyetlerin okuldaki başarılarını da artıracağını söyledi.

Okulda bulunan spor salonu, laboratuvar ve ana sınıfı yemekhanesi gibi bölümleri de dolaşan Başkanı Aydın, buradaki eksikliklerin giderilmesi için gerekenlerin yapılacağını belirtti.