Minik Öğrencilerden 'Avukatlar Günü' Sürprizi

Simurg Nişanca Bilgi Evi öğrencileri, 5 Nisan Avukatlar Günü nedeniyle Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın'ı makamında ziyaret ederek sürpriz yaptılar. Öğrenciler ziyaret sırasında minik elleriyle hazırladıkları hediyeleri de verdiler.

Nişanca Bilgi Evi öğrencileri, Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın'a sürpriz bir ziyaret gerçekleştirdiler. Üzerlerine avukat cübbesi giyerek Başkan Aydın'ın makamına gelen minikler, asıl mesleği avukatlık olan Başkan Remzi Aydın'ın gününü tebrik ederek hediyeler verdiler.

Atölye çalışmalarında ahşaptan hazırladıkları, adaletin ve hukuğun sembolü olan, elinde terazi tutan kadın heykelciği, Başkan Aydın'ın karakalem portresi ile üzerinde avukat cübbesi bulunan pastayı Avukatlar Günü nedeniyle Başkan Aydın'a hediye ettiler.

Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın ise bu güzel sürpriz için öğrencilere teşekkür etti. Ziyaretine gelen öğrencilerin sorularını yanıtlayarak bir süre sohbet eden Başkan Remzi Aydın, ileride yapmak istedikleri mesleklerle ilgili nasihatlerde de bulundu.