On Yirmi Bilgi Evleri Örencileri Başkan Aydın'ı Ziyaret Etti

Eyüp Belediyesi On Yirmi Bilgi Evleri’nde eğitim gören öğrenciler için özel bir etkinlik düzenlendi. Keyifli bir İstanbul gezisi gerçekleştiren öğrenciler, katılım belgelerini de aldıktan sonra Başkan Remzi Aydın’ı ziyaret ettiler.

Eyüp Belediyesi’nin gençlere ve çocuklara yönelik önemli faaliyetleri arasında yer alan On Yirmi Bilgi Evleri’nin çalışmaları, vatandaşlardan da büyük takdir topluyor. Gençlere ve çocuklara kendi içindeki yetenekleri çıkarabilmesi yolunda da önemli hizmetler veren Bilgi Evleri, ders başarısını ilerletmenin yanı sıra sosyal, kültürel, sanatsal ve sportif alanlarda da çocukların gelişiminde büyük rol oynuyor. Aileler, Bilgi Evleri’nde eğitim gören çocuklarının pek çok alanda daha başarılı olduklarını belirtiyor. Son olarak kendilerine özel olarak düzenlenen İstanbul gezisinde keyifli dakikalar geçiren öğrenciler, Bilgi Evleri’ne katılım belgelerini de alıp Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın’ı ziyaret etti. İstanbul gezisi için teşekkür ederek, belgelerini gururla başkan amcalarına gösteren çocukların mutluluğu gözlerinden okunuyordu.

Ziyaretten büyük memnuniyet duyduğunu belirten Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın da, “Yaptığımız hizmetin amacına ulaşmış olması bizi de oldukça memnun ediyor. Biz göreve gelirken gençlerimize ve çocuklarımıza yatırım yani insana yatırım yapacağız demiştik. Öyle de oldu. On Yirmi Bilgi Evlerimiz, Gençlik Merkezlerimiz çok değerli çalışmalar yapıyor. Yüzlerce çocuğumuz buradan yararlanıyor. Çocuklarımız bizim geleceğimiz, onlar için ne yapsak az” diye konuştu.