Park ve Bahçeler Müdürlüğü ile okullar çiçek açıyor

Eyüp Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, ilçedeki okullara çevre ve bahçe düzenlemesinden ağaç ve bitki dikimine kadar pek çok konuda destek veriyor.

Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın’ın özellikle eğitime yönelik desteği hız kesmeden devam ediyor. Okulların ve öğrencilerin pek çok konuda ihtiyaçları için destek veren Eyüp Belediyesi ilçedeki eğitim kurumlarında bahçe düzeni ve bitki ve ağaç dikimi de gerçekleştiriyor. Eyüp Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, okulların bahçe düzenlemesi, ağaç ve bitki dikimi, korkuluk, salıncak, basketbol potası tamiri, kapı ve korkuluk tamirleri ve boyanması, ağaç budama ile otların biçilmesi, oyun grubu montajı, hava muhalefeti nedeniyle devrilen ağaçların kaldırılması gibi konularına destek oluyorlar.

Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın, özellikle bahar aylarında Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerinin okullara yönelik çalışmalarının arttığına dikkat çekerek, “Biz belediye olarak eğitime her konuda destek olmaya gayret ediyoruz. Eksiklikler, aksaklıklar varsa yardımcı oluyoruz. Ekiplerimiz bahçe düzeninden tutun da oyun grubu tamirine kadar pek çok konuda okullarımıza hizmet götürüyorlar” dedi.