Tadilat gören Pir Sultan Abdal Derneği Eyüp Şubesi'nin açılış törenine katılan Belediye Başkanı Remzi Aydın'a, dernek binasının tadilatı için verdiği destekler nedeniyle teşekkür plaketi verildi

Pir Sultan Abdal Derneği Eyüp Şubesi, Alibeyköy Cemevi ve Kültür Merkezi konferans salonunda düzenlenen törene Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın, AK Parti Eyüp İlçe Başkanı Süleyman Aykaç, Pir Sultan Abdal Derneği yöneticileri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Törende Pir sultan Abdal Derneği Eyüp Şubesi ve Alibeyköy Cemevi Başkanı Hüseyin Güzelgül, Başkan Remzi Aydın’a dernek binasının tadilatı için verdiği desteklerden dolayı denekleri adına teşekkür plaketi verdi.

“Eyüplülerin hizmetindeyim”

Törende konuşan Başkan Remzi Aydın, “Hüseyin Beyin dernekte arkadaşlarına kurduğu bir cümle var 'Bizler sizin hizmetçiniziz.' Kamusal yöneticiler gerçekten halkın hizmetçisidir. Ben de Eyüplülerin hizmetçisiyim. Elimden geldiğince Eyüp için ve Eyüplüler için en iyi şeyi yapmaya çalışıyorum ve yapmaya da devam edeceğim. Hem Eyüp’ümüzün hem de memleketimizin birliğe, beraberliğe ihtiyacı var. Ben burada güzel bir birlik, beraberlik görüyorum. Allah bu birliğimizi, beraberliğimizi daim eylesin. Hep beraber, birlik ve beraberlik içerisinde yürüyelim” dedi.

Başkan Aydına teşekkür

Pir Sultan Abdal Derneği Eyüp Şubesi ve Alibeyköy Cemevi Başkanı Hüseyin Güzelgül, “O kadar güzel bir ülkeye sahibiz ki, önemli olan bu topraklarda kardeşçe yaşamak. Başkanımızla karşılıklı gerçekleştirdiğimiz ziyaretler sayesinde birbirimizi daha çok anladık daha çok sevdik. Sağlam temeller atıldı, o temeller gün geçtikçe genişledi. Ne talepte bulunduysak kırmamaya çalıştı. Göreve geldiği günden bu güne maddi manevi desteğini esirgemedi. Huzurunuzda kendisine hem kurumum hem de şahsım adına teşekkür ediyorum, sağ olsun, var olsun” şeklinde konuştu.