Simurg, Su Hayattır, fotoğraf yarışması

Kendine has eğitim modeliyle diğer eğitim modellerinden farklı olan Simurg 5-25 Yaş Yaygın Eğitim Programı, çocuklara ve gençlere yönelik faaliyetlerine hız kesmeden devam ediyor.

Gençlik ve Spor Müdürlüğü’ne bağlı olan ve aynı zamanda Eyüpsultan Belediye Başkanı Remzi Aydın'ın ödüllü projesi Simurg, bu sefer fotoğraf yarışmasıyla karşımıza çıkıyor.

22 Mart Dünya Su Günü’nün önemine dikkat çekmek isteyen Simurg, “Su Hayattır Projesi” kapsamında bir fotoğraf yarışması organize etti.

Eyüpsultan’daki 4. 5. 6. 7. ve 8. sınıf öğrencilerinin katılabileceği yarışmaya her bir öğrenci tek bir fotoğraf ile başvurabilecek.

SON BAŞVURU 16 MART CUMA GÜNÜ

Öğrencilerin yarışmaya katılacağı fotoğrafı isimlendirmesi gerekirken aynı zamanda çekeceği fotoğrafın üzerinde her hangi bir dijital program ile oynamaması da gerekiyor.

Cep telefonu, dijital makine, analog ya da profesyonel fotoğraf makine ile çekilebilecek olan fotoğraflar, Orijinal olmadığı taktirde yarışmadan diskalifiye edilecek.

Siyah-beyaz fotoğraf ile de katılınılabilen yarışmaya son başvuru tarihi 16 Mart 2018 Cuma günü saat 17:00’dır.

Ödül töreni ise 22 Mart 2018 Perşembe ‘Dünya Su Günü’ münasebetiyle Eyüpsultan Belediye Başkanlığı merkez bina konferans salonunda gerçekleşecek.

Başvuru yapmak için;

İsim verdiğiniz fotoğrafı, “Ad Soyad-Okul-Sınıf” belirterek, simurgsuhayattir@gmail.com adresine yollamanız yeterli.