Yeşilpınar Spor Kulübü'nün Şampiyonluk Coşkusu

İstanbul 1. Amatör 10. Grup Şampiyonu olan Yeşilpınar Spor Kulübü, Yeşilpınar Yağlıdere Parkı Sosyal Tesisleri’nde bir kutlama gecesi düzenledi.

Kulübün şampiyonluk yemeğine, Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın, Eyüp Ak Parti İlçe Başkanı Sayın Süleyman Aykaç, Büyük Osmanlı Derneği Başkanı Bayram Demir, Espiye Aralıcak Dernek Başkanı Ferdi Civelek, Giresun Dereli Eğri Anbar Köyü Dernek Başkanı Necdet Barutçu, Keşap Federasyonu Başkanı Abdullah Akgün, Demircili Köyü Dernek Başkanı Sefa Taşgöz, Kastamonu Daday Dernek Başkanı Hikmet Şahin, Gümüşhane Yaylım Köyü Derneği Başkanı Resul Demir, Gümüşhane Salyazı Dernek Başkanı Bülent Aras, Eyüp Şoförler odası Başkanı Ali Rıza Yavuz, Kazımkarabekir Mevlana Spor Kulübü Başkanı Mustafa Türlü, eski Kulüp Başkanız Duran Altay, Yeşilpınar Spor Kulüp yöneticileri ve futbolcular katıldı.

Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın, Yeşilpınar Spor Kulübü yöneticilerini ve futbolcularını tebrik ederek onlara müjdeli haberler verdi.

Giresun yöresine ait yöresel yemeklerin sunulduğu gecede memleket özlemini giderdiğini belirten Başkan Aydın şunları söyledi: “Bu gece üç sebepten dolayı çok mutluyum. Hem kulüp yöneticilerimiz, futbolcularımızla biraraya geldik hem de muhtarlarımız, esnaflarımız, derneklerimiz, STK’larımız, aslında kalbimizin, gönlümüzün her zaman bir olduğu ancak fiziksel olarak uzak olduğumuz çok sevdiğimiz dostlarımızla buluştuk. Uzun zamandır özlediğim memleket yemeklerini, Giresun yemeklerini yedim. Mutlu olmamın üçüncü sebebi ise Yeşilpınar Spor Kulübümüzün şampiyonluğu....”

Gecede, Yeşilpınarlılara müjdeli haberler de veren Başkan Aydın, şampiyon futbolculara, güzel bir spor tesisi yapacaklarını ifade ederek eğlence merkezi Vialand’den sezonluk bilet hediye etti.

Yeşilpınar’a modern ve güzel bir meydan da yapacaklarını belirten Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın, “Yeşilpınar sadece Eyüp’ün değil, İstanbul’un en önemli merkezlerinden biri olmaya namzettir. Bugün Yeniden düzenlediğimiz, Çiçeksuyu Caddemizin açılışını gerçekleştirdik. 15 metre genişliğe kavuşan

caddemiz ve yenilenen kaldırımlar sayesinde hem otopark sorunu ortadan kaldırılmış oldu hem de vatandaşlarımızın kaldırımlardan daha rahat şekilde faydalanabilmeleri sağlandı. İnşallah 2.5 sene sonra burada metroya da bineceğiz. Yeşilpınar Merkez Camii’nin yanına mükemmel bir külliye yapacağız .Büyükşehir Belediye Meclisi’nden geçti” dedi.