Yeşilpınar'da Yeni Bir Kafe Açıldı

Yeşilpınar’da kafe açılışı gerçekleştiren Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın, ardından da bir marketi ziyaret ederek market sahipleriyle sohbet etti.

Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın, AK Parti Eyüp İlçe Başkanı Süleyman Aykaç ile birlikte, Hülya Sarı ve Birdane Kasım’ın sahibi olduğu Kasım Sarısı isimli kafenin açılışını gerçekleştirdi. Başkan Aydın, açılışı yapılacak kafenin önüne geldiğinde, kendisini görerek yanına gelen çocuklarla, Eyüp Belediyesi tarafından dağıtılan kırtasiye çekleri ile ilgili konuştu. Çocuklar kırtasiye çekleri için Başkan Aydın’a teşekkür ederken, veliler de memnuniyetlerini dile getirdiler. Açılışa geçilmeden önce bir konuşma yapan Başkan Aydın, “Burada güzel bir teşebbüs güzel bir girişim var. Güzel bir işletmeye ön ayak oluyorlar. Kendilerine bol kazançlar diliyorum. Kadınların elinin değdiği şeyler her zaman güzeldir. Kadınlar gerçekten baş tacı. Ben burada sağlıklı ürünler imal edileceğine, güzel temiz bir şekilde sunularak afiyetle yenileceğine ve sağlık sıhhat bulunacağına inanıyorum. İnşallah çocuklarımız, gençlerimiz, yaşlılarımız istifade edecek. Allah bereketli kazançlar versin, Allah daim eylesin, hayırlı uğurlu olsun” dedi. Daha sonra Başkan Aydın, İlçe Başkanı Aykaç ve kafe sahipleriyle birlikte açılış kurdelesini kesti.

Kafe açılışının ardından Başkan Aydın yine Yeşilpınar’da bulunan Çağlayan Market’i ziyaret etti. Burada da market sahipleri Adem Akıllı ve Yüksel Akıllı’nın hatırını soran Başkan Aydın işletme sahipleri ile bir süre sohbet etti.