Zuhal Taştan: İş ve Kariyer Geliştirme Birimine gidin, kaybetmezsiniz

Eyüpsultan Belediyesi, işsiz vatandaşları iş hayatına kazandırmaya devam ediyor.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın istihdam vurgusunun yanı sıra, Eyüpsultan Belediyesi İş ve Kariyer Geliştirme Biriminin de çalışmaları aralıksız sürüyor.

İki çocuk annesi olan Zuhal Taştan da Eyüpsultan Belediyesi İş ve Kariyer Geliştirme Birimi aracılığıyla iş bulan bir diğer isim.

Rahatsızlığından dolayı ağır bir iş yapmaması gerektiğini söyleyen Zuhal Taştan, İş ve Kariyer Geliştirme Birimi'nin bunu dikkate alarak CV'sinin alındığını söyledi.

"BAŞVURDUKTAN 2 GÜN SONRA İLETİŞİME GEÇTİLER"

Başvurduktan 2 gün sonra İş ve Kariyer Geliştirme Birimi tarafından arandığını belirten Zuhal Taştan şöyle devam etti:

"Hemen gittim. Çalıştığım ofis ile bağlantı kuruldu ve randevu alındı. Görüşmemiz güzel ve olumlu geçti. 3 Gün sonra ise kabul edildim.

Burada işe başladıktan 2-3 ay sonra Eyüpsultan Belediyesi İş ve Kariyer Geliştirme Birimi beni tekrar aradı. 'İşe başladınız mı ve memnun musunuz?' diye sordular. İlgilenmeleri çok güzel bir davranıştı. Çok memnun oldum.

"İŞ VE KARİYER GELİŞTİRME BİRİMİNE GİDİN, KAYBETMEZSİNİZ"

Bana 'Ne yaptın da böyle güzel bir işe sahip oldun?' diye soruyorlar. İş ve Kariyer Geliştirme Birimi'nden eşime gelen bilgilendirme SMS'i sayesinde haberdar oldum.

Herkese de 'Eyüpsultan Belediyesi İş ve Kariyer Geliştirme Birimi'ne gittim. Siz de gidin, kaybetmezsiniz.' diye aynı şeyi söylüyorum”